Futbol

İlklerin Takımı Galatasaray’dan Bir Yenilik Daha: Galatasaray Mobil

Galatasaray Spor Kulübü, uzun süredir üzerinde çalıştığı “Galatasaray Mobil” uygulamasını taraftarlarının kullanımına sunduğunu açıkladı. Galatasaray, kullanıma sunduğu “Galatasaray Mobil” uygulamasıyla sarı kırmızılı taraftarlarla daha yakın olabileceğini belirtti.

“Galatasaray Mobil” uygulamasının tanıtımı sosyal medya üzerinden #Hazırmısınız? Notuyla paylaşıma sundu. Sarı kırmızılı kulüp, “Galatasaray Mobil” uygulaması üzerinden yapacağı üyelik ve reklam anlaşmalarıyla ekstra kazanç elde etmeyi hedefliyor.

“Galatasaray Mobil” uygulamasının hizmete girmesinden kısa bir süre sonra gösterilen yoğun ilgiden dolayı Sms servis sağlayıcısında sorunlar yaşandı.

Galatasaray’ın resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama:

“İlk”lerin ve “en”lerin kulübü Galatasaray, tüm dünyaya yayılmış milyonlarca taraftarına çok daha yakın olabilmek için resmi mobil uygulamasını hayata geçirdi.
Futbol takımı başta olmak üzere tüm branşlardan perde arkası görüntüler, anlık bilgilendirmeler, röportajlar, anketler, yarışmalar, detaylı istatistikler ve canlı maç takipleri ile mobil uygulama üyeleri için günlük hayatlarında bağımlılık yaratacak bir deneyim hedefleniyor.

Kuruluşundan bu yana her alanda uluslararası rekabeti kendine hedef edinen Galatasaray Spor Kulübü, şimdi de resmi mobil uygulaması ile dijital platformda dünya devleriyle yarışacak.

Dünyanın en çok takip edilen ve etkileşim alan spor kulüpleri arasında yer alan Galatasaray, bu büyük potansiyelini mobil uygulama üzerinden yapacağı üyelik satışlarıyla gelire dönüştürmek ve taraftarlarını daha yakından tanımak yolunda da önemli bir adım atmış olacak.Bu girişimin teknik altyapısı kulübe hiç bir yatırım ve operasyonel maliyet getirmeyecek şekilde Avrupa’nın önde gelen bir spor uygulamaları geliştiricisi tarafından, içerik yönetimi ise kulübün çeşitli mecraları için üretim yapan uzman bir içerik ajansı tarafından gerçekleştiriliyor.

Uygulamaya üye olan Galatasaray taraftarları, üyelere özel içerik sayesinde takımlarına her zamankinden daha yakın olacak. Her taraftarın hayal ettiği özel deneyimleri yaşama imkanı, sürpriz fırsatlar ve hediyeler de üyeleri bekleyen ayrıcalıklar arasında. Uygulama içinde kullanıcı dostu arayüzü ile yer alan GSSTORE da, üyelere yeni sezon ürünlerinde üyelik süreleri boyunca %10 indirim avantajı sunacak.

Böylelikle Galatasaray taraftarları, mobil uygulamayı indirip üye olarak kulüplerine destek olurken, bir yandan da takımlarına ait en özel anların bir parçası olacaklar.” İfadeleri kullanıldı.Categories: Futbol

Bir Cevap Yazın